Białe studio

Białe Studio pracownia plastyczna organizuje zajęcia twórcze dla dzieci, prowadzi kursy rysunku i malartstwa w Trójmieście, zajmuję się też dekoracją wnętrz,

zajęcia i urodzinki dla dzieci○ twórcze spotkania dla mam i najmłodszych

białe studio to miejsce przyjazne mamom i najmłodszym. zachęcam do uczestnictwa w zajęciach w duecie! spędzimy czas "bawiąc się sztuka". wykorzystamy pomoce, materiały metody m. montessori. twórcza zabawa będzie dopasowana do wieku i możliwości maluszka. w pracowni jest kameralna, domowa atmosfera. jej wystrój, wyposażenie zapewni bezpieczeństwo najmłodszym artystom. czas spędzony w studio będzie kreatywny i pełen radości!

○ zajęcia artystyczne dla dzieci

spotkania te skierowane są do dzieci od lat trzech. młodsze dzieci zapraszam do uczestniczenia w zajęciach z rodzicem. nasze twórcze lekcje to wachlarz różnorodnych technik plastycznych, zgłębianie tajników sztuki. dzieci uczestniczące w zajęciach rozwijają swoje zdolności manualne, kreatywność pobudza dziecięcą wyobraźnię, wzbogaca twórcze myślenie, uwrażliwia dziecko na otaczający go świat. nasze spotkania ze sztuką to fascynująca przygoda dla całej grupy uczestników. można dołączyć do istniejącej grupki albo uczęszczać na zajęcia indywidualne. wspólne spotkanie trwa 1.5 godziny.

○ zajęcia artystyczne dla młodzieży, dorosłych, seniorów

jeśli lubisz rysować, malować lub marzysz aby nauczyć się tych technik plastycznych - zapraszam do studia! może spotkania w pracowni staną się twoją największą pasją? mogą to być zajęcia indywidualne lub w kameralnej grupce przyjaciół.

○ współpraca z dzieckiem niepełnosprawnym

ciepło zapraszam na zajęcia indywidualne dostosowane do potrzeb i umiejętności konkretnego dziecka. na uczestników czeka świat pełen kolorów, doświadczeń sensorycznych i manualnych. prawdziwa artystyczna przygoda!

○ grupy zorganizowane

z przyjemnością gościmy w pracowni grupki dzieci przedszkolnych, dzieci i młodzież szkolną, zorganizowane grupki indywidualne - dorosłych, seniorów. szczegóły spotkań do obustronnego ustalenia. wycieczka do pracowni to niezapomniana przygoda!

spotkajmy się w białym studio!

koszt uczestnictwa w zajęciach:

○ spotkania dla mam i najmłodszych

1 godzina - 50 pln

○ zajęcia artystyczne dla dzieci i mlodzieży

karnet ( 4spotkania ) - 160 pln

pojedyncze zajęcia lub indywidualne 50 pln

○ indywidualna praca z dzieckiem niepełnosprawnym

1 godzina - 60 pln

○ zajęcia twórcze dla dorosłych, seniorów

1 godzina - 60 pln

○ zajęcia grup zorganizowanych - cennik do obustronnego ustalenia.